Manager de vânzări locale (m/f/d)

TIMIȘOARA - România

Descrierea postului

Planifică-ți singur ziua și stabilește-ți propriile priorități.
Urmează-ți instinctele, folosește-ți inițiativa și surprinde-ți clienții.
Profită de întreaga gamă a talentelor și personalității tale pentru a contribui la comunitatea noastră de succes - cu produse grozave și o echipă puternică în spatele tău.

Pentru extinderea activității noastre în România căutăm o personalitate puternică pentru zona TIMIȘOARA, cu rolul de:

Provocarea ta
  • Preia responsabilitatea pentru toate activitățile de vânzări din această regiune și construiește o rețea solidă cu autoritățile publice, birourile de inginerie și din industria construcțiilor.
  • Pentru a genera noi clienți, contactează activ diferitele sectoare industriale și implică-te în toate subiectele de reparare și protejare a clădirilor sau a infrastructurii de canalizare.
  • Pe lângă noile achiziții, susține și dezvoltă baza de clienți existentă.
  • Pentru a extinde în continuare vânzările, organizează și desfășoara traininguri și evenimente pentru clienți.
Profilul tau

  • Diplomă de studii superioare, specializare tehnică/comercială.
  • Experiență dovedită în sectorul construcțiilor, activității de vânzare.
  • Permis de conducere.
  • Personalitate pozitivă, cu aptitudine pentru crearea de rețele și abilități puternice de comunicare.
  • Atitudine de lucru automotivată, organizată și orientată spre rezultate.
  • Capacitate de a lua decizii și de a lucra de unul singur.
Noi oferim

MC-Bauchemie este unul dintre principalii producători de produse chimice şi tehnologii pentru construcţii. Cu sediul central in Bottrop, Germania, grupul are peste 3000 de angajați și operațiuni în mai mult de 40 de țări din întreaga lume. Înfiinţată in urmă cu 60 ani, aceasta a devenit renumită pentru soluții avansate de tratare a betonului si în întreţinerea și reparația construcțiilor, pardoselilor industriale pe baza de rasini epoxidice.

Suntem o companie de dimensiuni medii, care operează la nivel internațional și este în continuă creștere. Oferim un rol multidimensional cu o mare libertate personală și procese scurte de luare a deciziilor. Beneficiezi de o formare cuprinzătoare și de dezvoltare individuală. Vei fi susținut de colegi experimentați și dedicați într-un mediu cosmopolit.

A fi în echipa MC inseamnă o creștere profesională calitativă de referință.

Suntem interesați să primim cererea ta (scrisoare de intenție, CV, certificate și așteptări salariale). Te rugăm să o trimiti la adresa de email menționată folosind numărul de referință CI-2023-09-RO.

*Doar persoanele selecționate vor fi contactate.

Persoana de contact :

Florin-Petre Acatrinei

E-mail : florin.acatrinei@mc-bauchemie.ro

www.mc-bauchemie.com

www.mc-bauchemie.ro

Aplicaṭi aici
abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123